بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از نمایشگاه باکو تلمحمد جواد آذری جهرمی که برای شرکت در دومین اجلاس وزیران ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان همکاری اقتصادی اکو در باکو به سر می برد ، امروز از نمایشگاه باکو تل که 10 استارت آپ – کسب و کار نوپا در حوزه فناوری اطلاعات – موفق ایرانی در آن شرکت دارند ؛ بازدید کرد.
بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ارتباطات و فن آوری اطلاعات ‘باکو تل – 2017 ‘ از روز گذشته آغاز شده به مدت چهار روز و با حضور 192 شرکت از 20 کشور در مرکز نمایشگاهی باکو ادامه دارد .
در این نمایشگاه علاو ه بر شرکت های 10 کشور عضو اکو ، شرکت هایی از آمریکا ، کانادا ، روسیه ، امارات متحده عربی، چین ، فنلاند ، فرانسه ، سوئد ، هلند و چند کشور دیگر توانمندی های خود در حوزه ارتباطات و فن آوری اطلاعات را به نمایش گذاشتند .
همچنین پاویون های ملی 10 کشوراز جمله ایران ، روسیه ، امارات متحده عربی ، ایتالیا ، فرانسه ، کانادا ، اسلوونی ، ترکیه ، گرجستان و گرواسی در این نمایشگاه بین المللی دایر است و در این پاویون های ملی پروژه های نوآوری و نیز محصولات و خدمات در حوزه ارتباطات و فن آوری اطلاعات عرضه شده است .
الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان در دومین روز این نمایشگاه همراه با اعضای خانواده در مرکز نمایشگاهی باکو حضور داشته و از غرفه های شرکتهای مختلف بازدید کرد .
همچنین وزیران ارتباطات و فن آوری اطلاعات ایران و ترکیه که برای حضور در دومین اجلاس وزیران ارتباطات و فن آوری اطلاعات سازمان همکاری اقتصادی به باکو سفر کردند و نیز وزیر ارتباطات روسیه از این نمایگاه بازدید کردند .
آساق ** 337** 1579** مرضیه فاتحی- انتشاردهنده: محمد حسن دوستارگانانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید